The Last Of Us Part II Çıkış Tarihi Ertelendi!

0

Naugthy Dog’un efsane oyunlarından olan belki de en iyi oyun serisi The Last Of Us yeni oyunu The Last Of Us Part II’nin çıkış tarihini erteledi.

2013 yazında çıkış yapan ve ortalığı kasıp kavurduktan sonra yılın oyunu olmaya layık görülen The Last Of Us o kadar çok beğenilmişti ki, PlayStation 4 için de Remastered versiyonu çıkmıştı. Geçtiğimi E3 Lansmanında ise The Last Of Us Part II oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Oyuna yeni eklenen bir çok yeni oyun mekaniğinin yanı sıra çığır niteliğindeki efsane grafikleri büyük bir kitlenin beğenisini kazanmıştı.

the last of us 2 ile ilgili görsel sonucu"

Oyunu çıkış tarihi 21 Şubat 2020 olarak belirlenen The Last Of Us Part II, oyuncularını üzen bir haber ile geri döndü. Herkes yeni bir fragman beklerken Sony, oyunun 29 Mayıs 2020 yılına ertelendiğini açıkladı. Çıkış sebebinin ertelenmesinin sebebini açıklamayan Sony, benim şahsi fikrimce PlayStation 4’ün son oyunlarından olan The Last Of Us Part II Nisan ayında çıkacak olan CyberPunk 2077‘nin satış rakamlarını etkilememesi ve hisselerinin düşüşe geçmemesi için olduğunu düşünüyorum. 2020 yılının en iyi oyunu bu 2 oyun arasında geçecek kıyasıya bir rekabet olacak. Önümüzdeki sene oyun bakımından çok verimli ve tatmin olacağımız bir yıl olmakla kalmayıp senaryoya ve oyuna oldukça doyacağız. Şimdiden herkese iyi oyunlar,iyi günler.

The Last Of Us Part II Türkçe Dublaj olacak!