Netflixin Sevilen Dizisi Sex Education’ın 2.Sezonunun Fragmanı Yayınlandı!

1

Netflix‘in yakalamış olduğu Finansal güç başarısı ile ardı ardına diziler, filmler, belgeseller çıkarması ve sinema sektörünün tabir-i caiz ise içinden geçtiği bu zamanlarda dizilerin yeni sezonları ve yeni çıkacak filmlerin fragmanları adeta yağmur gibi yağmaya devam ediyor.

Bu yağmurun en önemli parçalarından biri ise Netflix‘in sevilen dizisi Sex Education. Dizi her ne kadar izleyicileri ikiye bölüp tartışma konularının ardı arkası kesilmese de daha ağır basan taraf dizinin olumlu tarafları oldu. Cinsel sorunlar yaşayan ve iletişim konusunda sorun yaşayan bir gencin hayatını anlatan dizi, seks terapisti bir annenin oğluna yardımdan çok zararının dokunması ve yaşanan olaylar diziyi fantastik ve karmaşık bir duruma sokuyor. Dizinin ilk sezonu dünya çapında izleyicileri ikiye bölse de daha ağır basan tarafın olumlu yönde olmasından ötürü dizinin ikinci sezonu için düğmeye basılmıştı. Uzunca bir bekleyişin ardından Sex Education‘ın ikinci sezonunu ilk fragmanı Netflix‘in resmi Youtube hesabından yayınlandı.

İkinci sezonda da komedi ve karmaşaya kaldığı yerden devam edecek gibi gözüken dizide Baş rolümüz Otis‘in Annesi ile zaten başı dertte olduğu ve arkadaşları tarafından alay konusu olmazmış gibi bir de Annesi bu sene okulunda cinsel sağlık konferansları düzenleyeceği ve dersler vereceğini görmekteyiz. Her ne kadar Otis bundan nefret ediyor ve utanıyor olsa da bu ilk sezonda yardım ettiği bir çok kişi Annesinin bilgi birikimden yararlanması sayesinde olmuştu. Dizinin bir diğer başrol oyuncusu Emma Mackey‘in canladırdığı Meave Wiley karakterinin saçlarını siyaha boyadığını gördüğümüz fragmanda Oldukça depresif ve umursamaz tavırları kaldığı yerden devam etmekte. Geçen sezondan kalan umursamaz tavırlarının altında kırılgan ve duyguları olan hassas biri olan Meave bu sezonda Otis ile olacak ilişkisi merak uyandırıyor.

Dizinin ikinci sezonu ilk sezonuna göre daha hareketli ve bir çok yanıta cevap bulacak gibi gözüküyor ilk sezonda bir olay yarım kalmıştı umarım bu sezonda geçen sezondan kalan eksiklikleri tamamlarlar.

Sex Education 2.Sezon 17 Ocakta Netflix’te!