Mucize Doktor Dizisine Çok Tanıdık Bir Yüz Dahil Oldu!

0

Kore dizisi The Good Doctor Türkiye uyarlaması olan Başladığı günden bu yana reyting rekorları kıran Fox TV‘nin efsane dizisi Mucize Doktor her geçen gün reytinglerini yükseltmeye devam ediyor. Kadrosunda Taner Ölmez,Onur Tuna, Sinem Ünsal gibi genç ve dinamik bir cast ekibi oluşturan dizi, gerek oyunculukları ile gerekte klişeleşmiş Türk dizileri gibi don lastiği gibi uzamadan gayet akıcı ve düzgün ilerleyen senaryosu ile Türk seyircilerinden oldukça olumlu yorumlar almaya devam ediyor.

mucize doktor ile ilgili görsel sonucu

İki ay gibi kısa bir süre içerisin de Mucize Doktor resmi Youtube hesabı 1 Milyon takipçi barajını aşmak üzere hatta belkide ben bu yazıyı yazdığım esnada geçmiş bile olabilir.

Oyunculukları ve başarılı senaryosunun yanı sıra bir çok farkındalık ve sosyal mesaj veren dizi, özellikle bir çok vatandaşımızın Otizm’e dair bir çok bilgi ve farkındalık sahibi olmasına sebep olurken ,bunun yanında su israfı projesine verdiği destek ile de yurt dışında da oldukça büyük bir ilgi ile karşılaşmış durumda. Her bir bölümü ile bizleri tekrar dan ekranlara kitleyen diziye ise eskilerden çok tanıdık bir yüz  14. Bölüm ile beraber diziye dahil olacak.

Doktorlar dizisinin Ela‘sı namı değer Yasemin Ergene bugün yayınlanan fragman ile bir çok kişiyi şoka uğrattı. Doktorlar dizisinde ki Ela karakteri ile Asistan Doktor dan muhtemelen Prf. Doktorluğa yükselen Ela Mucize Doktor dizisine konuk oyuncumu yoksa kadrolu oyuncumu olarak girdiği merak konusu. Bu perşembe yayınlanacak olan yeni bölümü ile bütün sorularımızın cevapları yanıt bulacak. Umarım klişleşmiş Türk dizileri gibi saçma sapan aşk konularına girmezler. Çünkü bu dizide çok büyük bir potansiyel görüyorum. Eğer bu yoldan devam ederler ve reytingleri her düştüğünde saçma sapan aşk konuları dizinin ana konusunun üstüne çıkmaz ise efsane diziler arasına rahatlık ile girebileceğini düşünüyorum.